Filozofia

Active Place to wyjątkowy, bo pierwszy w Polsce klub fizjoterapeutyczny – łączący rehabilitację z zajęciami profilaktycznymi.

O naszym klubie

Active Place to wyjątkowy, bo pierwszy w Polsce klub Fizjoterapeutyczny – łączący rehabilitację z zajęciami profilaktycznymi.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości oferujemy szeroką gamę zajęć profilaktycznych, rehabilitacyjno-leczniczych oraz diagnostycznych. W Klubie Fizjoterapeutycznym Active Place kładziemy nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki naszym zajęciom wypracowujemy u dzieci prawidłową sylwetkę, wprowadzamy prawidłowe nawyki postawy ciała i odżywiania, a stosując nowoczesny sprzęt diagnostyczny monitorujemy ich postępy. Dla dorosłych mamy niezwykle skuteczne zajęcia z terapii manualnej, prowadzonej przez doświadczonych fizjoterapeutów. Pozwala ona na szybki powrót do zdrowia po różnego rodzaju kontuzjach. Dodatkowo mamy specjalistyczne programy ćwiczeniowe, które prowadzone są także pod okiem specjalistów.

Zapewniamy aktywny, zdrowy styl życia całej rodzinie!

Co nas wyróżnia?

Active Place łączy w sobie korzyści przychodni rehabilitacyjnej oraz obiektów sportowych. Jest to całkowita nowość w Polsce, która znajduje uznanie w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Proponujemy zróżnicowany grafik zajęć grupowych, nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów. Prowadzimy zajęcia równolegle dla dzieci i rodziców.

Jednym z naszych największych osiągnięć jest opieka i patronat I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mamy zgodę i poparcie naszego projektu badań przesiewowych w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie całej Polski.

Patronat Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego